Filtrele

Kategoriler

Filtrele

Ofis İçin Kanvas Tablolar

Kanvas tablo denilince ilk akla gelen şey yapısıdır. Kumaş özelliği %100 pamuklu tuvalden, su bazlı ve püskürtme yöntemi ile hazırlanmaktadır. Asılması için ise fırınlanmış ahşap kullanılarak üzerine gerilme yapılarak duvar tablosu haline getirilmektedir. Çeşitli şekillerde hazırlanmaktadır. Önemli detaylardan biri kartuş kullanımı orijinal olmalıdır. Tablo için kullanılan boyalara sabitleme işlemi yapılması ile ilerleyen zamanda dökülme, solma veya renklerin atılması gibi bir durum yaşanmamaktadır.

Ofis tablo modelleri ofisin genel yapısı ve dizaynına dikkat edilerek seçilmelidir. Ofis yapısı ve ofis için kullanılan eşyalar sade ise renkli ve hareketli duvar tabloları seçerek ofis içerisindeki görünümü daha canlı ve gösterişli olması sağlanacaktır. Ofis için seçilmiş olan kanvas tablo modelleri tercihini ortama hareket ve farklılık katmak için kullanmak doğru olacaktır. Genel görünüm olarak da etkileyecek doğa ile ilgili desen veya geometrik desen seçimleri iç dizayn için uygun görülmektedir. Kanvas tablo ve çeşitleri kullanım açısından rahat olması ile birlikte karakteristik özelliği ile odanın karakterini yansıtmış olacaktır. Dekoratif değişiklik yapılmak istendiğinde kanvas tablo kullanmak tercihlerin başında gelir.

Ofisine Renk Katacak Tablo Modelleri

Ofisin geniş ve ferah görünmesi için minimal ve soyut tasarımlarla hazırlanan kanvas tabloları kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Modern bir kanvas tablo seçimi yeni düşüncelere ve yeni fikirlere yönlendirmiş olacaktır. Kanvas tablo sadece ofis odasına değil diğer tüm ofis odalarına veya toplu çalışma alanlarında meyve desenli bir kanvas tablo, abstarkt desen kanvas tablo ve motivasyon kanvas tablo seçimleri ofis içi çalışma heves ve isteğini yeni fikirlere yönelmeyi destekleyecek ve yardımcı olacaktır.

Ofis içerisinde doğru seçilen eşyaların doğru yere konumlandırılması ve dekoratif olarak seçilen kanvas tablolar ile renk uyumu oluşması tam olarak odanın içerisinde yansıtılmak istenen canlılığı veya rahatı göstermiş olacaktır. Ofis içerisindeki duvar rengi ile seçilmiş olan kanvas tablo renginin çok zıt olması göz yormaya sebep olabilir. Duvar rengi sade ise kanvas tablo daha hareketli ve daha canlı seçilmelidir.

 

  • TÜM ALIŞVERİŞLERDE -ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 AdiyosAmigos.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.