Filtrele

Filtrele

Hayvan Figürlü Kanvas Tablolar

Kanvas tablo dijital baskı yöntemleri kullanılarak %100 pamuk tuval üzerine belirlenen resmin basılmasıyla elde edilen tablolardır. Adiyos Amigos olarak mekanların renklenmesi adına hayvan figürlü kanvas tablolarımızı bir kategori altında topladık. Duvarınızın hayvan figürüne sahip bir tabloyla süslenmesini istiyorsanız sayfamızda bulunan modelleri inceleyebilirsiniz.

Hayvan Figürlü Tablo Çeşitleri

Kanvas tablo alarak duvarınızın güzel görünmesini istiyorsanız hayvan figürlü tablo modellerimizi inceleyebilirsiniz. Modellerimiz farklı hayvan figürlerine sahiptir ve bu sayede kullanılacak odanın kullanım amacına göre tercih edilebilir. Özellikle çocuk odaları için sevimli hayvan figürlerinin yer aldığı kanvas tablolarımızı seçebilirsiniz.

Kategorimizde görebileceğiniz hayvan figürlü kanvas tablo modelleri şunlardır;

• Uğur böcekli tablo

• Yusufçuk desenli tablo

• Böcek desenli tablo

• Aşık kuş tablo

• Kuş desenli tablo

• Peri kız ve uğurböceği tablo

• İkili kuş tablo

Bu modelleri inceleyerek isterseniz beyaz fon üzerine hayvan figürü basılmış isterseniz de renkli arka fon üzerine hayvan figürü basılmış duvar tabloları tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Hayvan Figürlü Kanvas Tablolar

Hayvan figürlü kanvas tablo modelleri birbirinden şık detaylara sahip ürünlerdir. Bu sayede evinizde kullandığınız mobilyalarınızla, objelerinizle ve evinizin duvarıyla uyum sağlayabilirler. Bu sayede dekorasyon yaparken uyumu yakalamanızı sağlarlar.

Hayvan figürlü tablo modelleri canlı renklere sahip oldukları için evin her odasında kullanılabilecek ürünlerdir. Yatak odanızda yatağınız bulunduğu duvara, çocuklarınızın odasında bilgisayar masasının bulunduğu duvara veya iş yerinizde masanızın karşısına gelecek duvara konumlandırabilirsiniz. 

Koyu renkli duvarlarınız için beyaz arka fon üzerine basılmış olan kanvas tablo modelleri tercih ederek duvarınızı renklendirebilirsiniz. Ayrıca açık renk duvarlarınız için kahverengi, sarı veya yeşil gibi zemin renklerine sahip olan tabloları tercih edebilirsiniz.

Hayvan Figürlü Tablolarda Ücretsiz Kargo Avantajı

Satışa sunduğumuz hayvan figürlü tablo modelleri kolaylıkla duvarınıza asabileceğiniz ürünlerdir. Ürünü teslim aldığınızda direkt duvarınıza asabilirsiniz. Resimler ahşap masif üzerine asılmış şekildedir ve gayet sağlam duruşa sahiptir.

Hayvan figürlü tablo modelleri ile evinizi dekore etmek isterseniz yapacağınız tablo alışverişinize kargo ücreti ödemenize gerek yoktur. Kategorimizden yapacağınız her alışverişte ücretsiz kargo fırsatımız vardır. Bu fırsatı değerlendirmek için modellerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Kanvas Tablolarda Boyut Tercihleri

Odalarınızın tamamında kullanabileceğiniz kanvas tablo çeşitlerimiz boyut seçenekleriyle kategoride yer alır. Bu sayede ihtiyacınız olan boyuttaki tabloyu sipariş ederek kullanabilirsiniz. Kuş, uğur böceği ve yusufçuk gibi hayvan figürlerine sahip tablolarımızı 30x30 cm, 40x40 cm, 50x50 cm, 60x60 cm, 70x70 cm, 80x80 cm, 90x90 cm ve 100x100 cm boyutlarında sipariş edebilirsiniz. Boyut seçimini siparişinizi onaylamadan yapabilirsiniz.

Hayvan Figürlü Tablo Satın Al Ve Fiyatları

Hayvan figürlü kanvas duvar tabloları tercih edilen tablo boyutuna göre belirlenir. En düşük ölçülerdeki (30x30 cm) tablolarımızın fiyatları sayfamızda yer alır. Bu boyutlardan daha büyük bir tablo tercih etmek isterseniz boyut belirlediklerinde tablonun güncellenen fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kategorimizde bulunun hayvan figürlü duvar tabloları minimum 69,90 TL maksimum ise 299,90 TL şeklindedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız, Kanvas tablolarımızdan memnun kalmazsanız 15 gün içinde iade etme imkanını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

 

  • TÜM ALIŞVERİŞLERDE -ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 AdiyosAmigos.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.