Filtrele

Filtrele

Minimal Kanvas Tablolar

Hayatımızın her alanında yaşam alanlarımızı yenilemek için dekoratif ürünler kullanmak isteriz. Mutfaktan oturma odasına, salondan yatak odasına hatta koridora kadar evinizin neredeyse her alanında kullanabileceğiniz ürünlerin başında duvar tabloları gelir. Duvar tabloları evinizin her alanında kullanılabilir ve kullanıldığı alana şıklık katar. Dekorasyon tercihi konusunda dekoratif ürünlerin başında yer alır. Minimal tercih edilmesinin en büyük avantajı ise her oda büyüklüğüne uyum sağlaması ve ortamı daha modern ve şık göstermesidir. Kullanacağınız alan küçük olsa bile bu şık görünmesine engel değildir. Doğru bir dekorasyonla odanızı olduğundan daha geniş bile gösterebilirsiniz.

Tablo Seçimi Nasıl Olmalı?

Evinizin herhangi bir odası için tablo seçerken tablonun kalitesine ve kullanmayı düşündüğünüz odaya uygun olup olmamasına bakmalısınız. Bizim önerimiz kanvas tablo almanız. Kalitesi düşük bir tablo ile karşılaştırdığınızda kesinlikle ikisinin çok farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Hem kullanım hem görüntü kalitesi açısından kanvas tablo dekorasyon konusunda kalitesi ve duruşuyla beklentinizi karşılayacaktır.

Minimal Kanvas Tablo Önerileri ve Özellikleri

Bahsettiğimiz kanvas tablo modelleri çok çeşitlidir. Bizim size önerimiz eğer alanı dar ve basık bir odaya kanvas tablo alacaksanız tercihinizi minimal tablo modellerinden yana kullanmanız. Seçeceğiniz minimal tablo modelleri odayı boğmadan güzel şık bir görüntü verecektir. Bu kadar söz etmişken bir de kanvas tablo modelleri ve diğer tablolar arasındaki farklara bakalım:

• Kanvas tablolar diğer tablolara göre malzeme kalitesi farkından dolayı görüntü olarak çok daha kalitelidir.

• Diğer tabloların aksine çok kolay bir şekilde kanvas tablonuzu temizleyebilirsiniz. Kanvas tabloların dışındaki özel jelatin sayesinde ıslak bir bezle kolayca kiri çıkacaktır. Bu madde özellikle mutfağına tablo almak isteyenler için oldukça önemli. Temizliğin yanı sıra mutfakta kullanılacaksa kanvas tablo tercih edilmeli çünkü mutfakta oluşabilecek is ve yemek buharları kanvas tablonuza zarar vermez.

• Fiyatı diğerlerinden biraz daha pahalıdır fakat kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanıma müsaittir.

• Uzun yıllar kullanılabildiği için güzel bir hediye seçeneği de olabilir.

Kanvas tabloların bir sürü desen ve boyut seçeneği vardır. Seçeceğiniz boyut doğrultusunda kanvas tablo fiyatları da değişmektedir. İstediğiniz boyutta ve desende kanvas tabloları sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. İster kendi evinize, ofisinize isterseniz arkadaşlarınıza hediye etmek için tablolarımızı adiyosamigos.com web sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

 

  • TÜM ALIŞVERİŞLERDE -ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 AdiyosAmigos.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.