Filtrele

Filtrele

Meyve Desenli Kanvas Tablo Modelleri

Özel tasarımlarla hazırlanan kanvas tablo modelleri birbirinden özel modelleriyle mutfak ve yemek odalarınızı süslemek için hazır. Özel tuvali, canlı ve solmayan renkli boyaları ve ustalıkla seçilen meyve motifleri ile duvar tabloları arasında meyve desenli tablo modelleri fark yaratacaktır.

Tabloların genel özellikleri

- 30x30 cm ile 100x100 cm arasında boyutlar bulunmakta olup tercihlerinize göre seçme olanağı sağlanmıştır.

- Üstün kalite ve uygun fiyata sahiptir.

- Dijital baskılıdır.

- Tuvalin ana malzemesi homojen olup pamuklu bezlerden üretilmiştir.

- İstenilen duvara kanvas tablo kolayca asılabilecek özellikte olup asma teli dayanıklıdır.

- Baskı sonrası koruyucu yüzey karışımı ile sabitlenen kanvas tablo dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

- Tüm duvar tabloları için ahşap şasi kullanılmaktadır.

- İster sade ister hareketli duvar tabloları mevcuttur.

- Özel tasarımdır.

İster hediyelik eşya olarak satın alacağınız meyve desenli tablo modelleri, ister kendi yaşam alanlarınızı farklı bir ambiyansa dönüştürmek için tercih edeceğiniz özel tablolar yaşam alanlarınıza renk katacak.

Kullanılan Meyveler

Cafe ve restoranlarda, yemek şirketlerinde, meyvecilik ile uğraşanların satış ofislerinde kullanıma uygun olan kanvas tablolar kir tutmaz ve kolay temizlenir. Meyve desenli kanvas tablolarda avokado, çilek, karpuz, üzüm, elma, portakal, armut gibi farklı meyve desenleri tüm canlılığıyla kanvas tablolarımızın üzerinde yer almaktadır.

Sanatsal

Tuval üzerine dijital baskı ile hazırlanan meyve desenli tablolar tamamen birer sanatsal eseri özelliğindedir. Fotoğraf aşamasından baskı aşamasına, kurutulma aşamasından ahşap çerçeve içerisine yerleştirilmesine kadar özenle hazırlanmaktadır.

Tasarımda Eksik Parça 

Yaşam alanlarınızda görmek isteyeceğiniz sanatsal bir obje olarak tablo tercihlerinizde ortama uygun şık kanvas tablo modelleri hakkında detaylı bilgi için ilgili siteyi ziyaret edebilirsiniz. Tasarımlarınızın eksik olmaması ve görsel bir şıklık için kanvas tablo modelleri satın alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın özelliğine göre kanvas tablo modelleri arasından meyve desenli tablo modelleri renkleri ve canlılığıyla tercihleriniz arasına girecektir.

Siparişler hızlı bir şekilde teslim edilir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız satış sonrası destek sağlar. Sitede meyve desenli tablolar dışında birçok farklı tablolar da yer almaktadır.

 

  • TÜM ALIŞVERİŞLERDE -ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 AdiyosAmigos.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.