Özel Alanlarına Özel Tasarım Kanvas Tablo Modelleri

Özel ve kişisel alanları daha renkli ve ilgi çekici göstermek için birçok dekorasyon eşyası mevcuttur. Duvarlarda kullanılan ve ortamın daha hoş görünmesine neden olan kanvas tablo modelleri de oldukça fazladır ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Kanvas tablolar ortama uygun şekilde seçilir ve özel olarak tasarlanabilir. Tablo modelleri seçimlerinde de renkler oldukça etkili olmaktadır.
Özel Tasarım Kanvas Tablolar Nasıl Yapılır?
Özel tasarım kanvas tablo yapım aşaması da çok merak ediliyor. Bu tablolar pamuklu tuval bezleri üzerine özel olarak tasarlanıp basılmaktadır. Tablolarda su bazlı püskürme sistemi kullanılır. Bu sistem sayesinde tablolara daha canlı bir hale bürünür. İstenilen renkler ve şekillerde birçok kanvas tablo modeli oluşturmak mümkündür. Tablo işleminde en son olarak fırınlanmış ahşap şase üzerine getirilerek gerilir. Tablolar bu teknik ile üretilmekte ve dekorasyon amacı ile çoğu ev, iş yeri gibi alanlarda tercih ediliyor.
Özel Tasarım Kanvas Tablolar Nerelerde Kullanılıyor?
Kanvas tablolar günlük hayatta ve iş hayatında her alanda sıkça kullanılan dekor ürünleridir. Alanları daha zengin gösteren bu tablolar nerelerde kullanılır?
Kullanım alanları şunlardır:

 • Ev ortamı
 • Ofis
 • Dekorasyon işlemi yapan sektörler
 • Fabrikalar
 • Hastane
 • Galeri

Yukarıdaki alanlarda ve daha birçok alanda kullanılan tablolar, kullanılacak alana uygun ve ortamın tarzını yansıtacak şekilde seçilmelidir. Doğru tablo seçimleri kusursuz bir görünüm elde etmek açısından oldukça önemlidir.
Kanvas Tablo Fiyatları
Kanvas tablo modelleri kadar kanvas tablo fiyatları da sık sorulan sorular arasındadır. Kanvas tablolar farklı ağırlık ve büyüklüğe sahip olabilir. Buda fiyatın değişimine neden olur. Kesin bir fiyat vermek doğru değildir. Nedeni ise kanvas tablo fiyatlarını etkileyen bazı unsurların var olmasıdır. Peki bu unsurlar nelerdir? Öncelikle tablonun kalitesi fiyatın artmasına neden olur. Kaliteli bir tablo ise kullanılan ekipman kalitesi ve mürekkep özelliklerine göre belirlenir. Mürekkebin özellikleri kadar tablonun görsel durumu da fiyat etkenini etkiler. Kullanılan ahşap şasesi dayanıklı ve kaliteli ise fiyat da artabiliyor. Kanvas parça sayısı, baskı kalitesi, ebat ve boy, yüzey koruması gibi ayrıcalıklar ve özellikler fiyatın değişmesine neden olabilecek diğer unsurlardır. Kanvas tablo modelleri seçerken bu hususlar göz önünde bulundurulmalıdır.
Özel Tasarım Kanvas Tablo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Özel tasarım kanvas tablolar seçerken bazı dikkat edilmesi gerekenler vardır.
Dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Kaliteli tablolar seçilmelidir.
 • Kanvas tablolar seçilmeden önce ofis için boy veya ebat alanı belirleyin.
 • Kanvas tabloların dayanıklı ve defosuz olmamasına dikkat edin.
 • Uygun fiyatlı ve kaliteli parçalar tercih edin.
 • Tarzınızı en uygun şekilde yansıtan renklerin kullanıldığı tablo modellerine yönelin.
 • Tablolarda kullanılan baskının kaliteli olmasına ve mürekkebin özelliklerine dikkat edin.
 • Tabloların renklerinde sıkıntı olmaması için yüzey koruyuculuğu önemlidir. Yüzey koruyuculuğu olan tabloları seçin.
 • Alana uygun tablo seçimleri yapın.

Bu gibi hususlara dikkat etmek daha doğru seçimler yapmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda tablonun daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
Kanvas Tablolarda Özel Tasarımlar
Tarafımızca tasarlanan eşsiz özel tasarım tablolar tam da özel hissetmek isteyenlere özel. Minimal çizgiye sahip estetik algımızla tasarladığımız özel tasarım kanvas tablolar en çok tercih edilen tablolar arasındadır.
Kanvas Tabloların Amacı Nedir?
Kanvas tablo modellerinin amacı güzel ve farklı alanlar yaratabilmektir. Tablolar bazen sade şekilde dekore edilmiş bir alanı daha şık ve abartısız gösterebilir. Bu yüzden dekorasyon amacı ile çoğu alanda kullanılır. Ortamın enerjisini yükselten tablo modelleri aynı zamanda insanlar üzerinde de pozitif etkiler bırakır. Daha olumlu, neşeli ve hoş vakit geçirmeyi sağlar. Kanvas tablo modelleri sanat için de oldukça önemlidir. Kişinin stresini alır ve rahatlamaya neden olur.

Kanvas Tabloların Sahip Olduğu Özellikler Nelerdir?
Kanvas tablo modelleri belirli bir ene ve boyuta sahiptir. Bazen küçük bazen ise daha büyük ebatlara sahiptirler. Kanvas tasarımı için farklı ekipmanlar kullanılır. Bu ekipmanlar uzman kişiler tarafından tasarlanır ve uygulanır. İşlemde tuval, mürekkep, baskı gibi birçok içerik kullanılır. Koruyucu malzemeler ile tablolar korunur. Tablolarda renk seçimi konusunda özgür ve doğal olmak mümkündür. Kanvas tablo kenarlarında dayanıklı şaseler kullanılır.
Kanvas Tablo Sağlığa Zararlı Mıdır?
Kanvas tablolar üzerinde kaliteli ekipmanlar ve boyalar kullanılır. Bu yüzden sağlık açısından tehlike arz etmezler. Kaliteli renkler ve kaliteli malzemeler kullanılarak elde edilen tablolar sağlık için uygundur. Aynı zamanda kaliteli malzemeler tablonun daha uzun ömürlü olmasını sağlar. 
Kalitesiz malzemeden yapılan tablolar kısa zaman içerisinde solarak renklerini kaybetmeye başlar. Kaliteli ahşap çerçeveye sahip olmayan tablolarda gerilme olabilir, bu da tablonun düşmesi veya parçalarının çıkmasıyla sağlık açısından tehlike arz edebilir. Sağlık için doğru seçimler yapmak gerekir. Örneğin tablolarda yer alan kartuj kullanımına da dikkat edilmelidir. Organik olan malzeme kullanımı sağlık açısından daha uygundur. Bu yüzden organik kartuş kullanmak daha doğrudur.  

03 Oca 2023 15:39
 • TÜM ALIŞVERİŞLERDE -ÜCRETSİZ KARGO
 • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 AdiyosAmigos.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.