KANVAS TABLOLAR VE SİHİRLİ ETKİLERİ

KANVAS TABLOLAR VE SİHİRLİ ETKİLERİ

Tablolar, farklı dünyalara açılan büyülü pencerelerdir. Bazen yanından geçerken baktığımız bazense durup içine daldığımı bu sihirli pencereler, biz farkında olmasak bile ruh halimizi oldukça fazla etkilemektedir.

 

Hal böyle olunca yaşam alanlarımızda ne tür tablolar seçmemiz gerektiği küçükte olsa bir merak konusudur. İşte size o küçük merakın büyük cevabını veriyorum. Modunuz! Evet, evet hissettikleriniz, arzularınız, yaşama sevinciniz.

Yaşadığınız alanda modunuz nasıl olsun istersiniz? İş yerinde motive mi olmak istiyorsunuz ya da eviniz de huzur bulmak mı? Belki de her baktığınızda neşenizi yerine getiren bir tetikleyiciye ihtiyaç duyuyorsunuzdur.

     

Bu sorunun cevabı, yaşadığınız alanda nasıl hissetmek istiyorsanız o hissi uyandıracak tablolar almanız gerektiğidir. Yani kalbinizi dinleyeceksiniz! Tabloyu ilk gördüğünüz anda hissettiğiniz duyguyu yaşadığınız alan ile birleştirdiğinizde, artık ne zaman o tabloya bakarsanız içinizde o duygu belirecektir. Biraz da psikolojiye dayanan bu yöntem inanın ki size çok iyi gelecek!

Kanvas tabloları sadece görünüşünü beğendiğiniz için değil, içinizde bir şeyler canlandırdığı için seçmenizi şiddetle tavsiye ederim. :)

            

 

 

  • Ekran görüntüsü 2022-12-07 155713.png
03 Oca 2023 15:40
  • TÜM ALIŞVERİŞLERDE -ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 AdiyosAmigos.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.