HUZURLU DUVARLAR İÇİN DUYGULU TABLOLAR

 

Karamsarlık, mutluluk, hüzün, neşe herhangi bir duygu, ne fark eder, yeter ki yansıtın! Ruhunuzun kapısını duvarlara açın.

Yaşam alanlarımıza her zaman kendimizden bir parça katarız, katmak istemekten fazlasını yapar bazen yaşam alanımızın dışına bile çıkarız. İçimizdeki bu var olma ve anı bırakma dürtüsü binlerce yıl önceden, hiyerogliflerden beri süregelmiş ve bu şekilde de ilerleyerek, göremeyeceğimiz yüzyıllar boyu da devam edecektir. Yaşayıp terk edeceğimiz bu dünyaya bir şeyler bırakmak, kimi zaman bir iş, kimi zaman bir anıt, kimi zaman da bir yaşam alanı olabilir. Yaşadığın yere ruhunu yansıtırsan kim bilir belki de birkaç bin yıl sonra senin ruhunu görecek birileri çıkacaktır.

Benliğini bulunduğun yerde rahat hissetmek için işin içine kendini de katmalısın. Nasıl mı? Kendi seçtiğin kanvas tabloları bir dene!

Siz varsınız diye orada asılı duracak ve ruhunuzu yansıtacak bir kanvas tablo hayatınıza yeni bir görünüm kazandırabilir. Baktığınızda kendinizi göreceğiniz, küçük ya da büyük fark etmeksizin duvarınıza asılı olacak kanvas tablo sizin orada yaşadığınıza ufakta olsa bir kanıt olacaktır. Unutmayın ki, huzurlu duvarlar duygulu tablolar barındıranlardır.

03 Oca 2023 15:38
  • TÜM ALIŞVERİŞLERDE -ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 AdiyosAmigos.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.