Ofisinize Renk Katacak 8 Tablo Modeli

Ofisler her zaman klasik ve çalışma ortamına uygun bir şekilde dekore edilir. Ancak bu tarz bir çalışma ortamı zaman zaman sizi sıkabilir. Bu dekorasyon tarzına ufak detaylar katarak harika bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Ofis dekorasyonları için genellikle siyah, beyaz, gri ve kahverengi tonları yaygın olarak kullanılır. Bu renk tonları bir ofisi her zaman profesyonel ve düzenli gösterir. Bazı ofislerde dekorasyonu desteklemek adına renkli bir kanepe ya da alanın genişliğine göre iki adet renkli kullanılabilir. Daha hareketli bir görüntü için ise, biblolar ve renkli yastıklar gibi öğeler de eklenebilir.
Bunların haricinde isteyenler masalarına birkaç şahsi fotoğraflarını koyarlar. Bazen de duvarlara şık duran ofis tablo modelleri asılır. Bu tablolar bazen çok renkli bazen de siyah-beyaz renk tonlarını içerir. Ofisinize farklı bir görünüm katmak ve sıkıcı görüntüden uzaklaşmak için siz de bu tarz ofis tablolarını kullanabilirsiniz.
Ofis Tabloları
Ofisiniz için kanvas tablo modelleri oldukça kullanışlı ve şık bir tercihtir. Kanvas tablo çeşitleri çok fazladır. Tek parça şeklinde de vardır, ikili, üçlü ya da dörtlü şekilde de vardır. En çok tercih edilen tablo modelleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Ahşap Döşeme Tablo Çeşitleri
 • Haki Serisi Tablolar
 • Motive Edici Tablolar
 • Minimal Tablolar
 • Pastel Renkli Kanvas Tablo Modelleri
 • Özel Tasarım Kanvas Tablolar
 • Tipografik Tablo Modelleri
 • Geometrik Tablo Modelleri

Bu tarz ofis tablo modelleri en sık tercih edilenlerdir. Kanvas tablolarda genellikle dünya haritası, yarım küreler tablosu ya da şehir isimleri bulunur. Ofis için minimal ve tipografik tablolar daha uygundur. Bunların haricinde hareketli, enerjik ve renkli figürler de ilgi çekici olabilir.
Ahşap Döşeme Tablo Çeşitleri
Ahşap döşeme tablo çeşitlerinde genellikle motivasyon arttırmaya yönelik tipografik tablolar uygun görülür. Tipografik ahşap ofis tablo modelleri, açık ve koyu renk seçenekleri sunan, sadeliğiyle birçok ofise uyum sağlayacak formdadır. Koyu renk duvarlar ve mobilyalar kullanılan bir ofiste, ahşap ve bol desen bulunan bir tablo hoş durmayacaktır. Kanvas tablonun üzerinde sizi motive edecek yazılar bulunur. Küçüklü büyüklü ve farklı stillerdeki kelimeler ofisinize hareket katabilir.
Haki Serisi
Renk tonları kanvas tablolar için çok önemlidir. Ofisler için kanvas tablo modelleri arasında renkli bir seçenek haki serisi haki ve kahve, krem tonların mükemmel uyumundan ilham alınarak tasarlanmıştır.  Krem ve kahverenginin hakim olduğu ofislerde haki serisi kanvas tablolar eşsiz bir uyum yakalayarak ofisinize ve iş ortamınıza şıklık katacaktır.
Motive Edici Tablolar
Ofisler için en çok tercih edilen kanvas tablo modelleri içerisinden birisi de motivenizi arttırıcı tablolardır. Bu tarz tablolarda genellikle arka plan beyaz olur ve üzerinde arka plana zıtlık oluşturacak bir renk veya geçişli renkler kullanılır. Bu kelimeler başarı, özgüven, hırs, sabır ya da cesaret gibi kelimelerdir. Umutsuzluğa düştüğünüz her an bu kelimeleri görmeniz sizi motive eder. İşlerinizin verimli bir şekilde ilerlemesi için de sizin motive olmanız çok önemlidir.
Minimal Kanvas Tablo Modelleri
Hem iş yerlerinde hem evlerde sıklıkla tercih edilen minimal kanvas tablolar ofis tablo seçenekleri arasında belki de en doğru tercih olacaktır. Çalışma masanızın hemen arkasına asabileceğiniz harika bir alternatiftir. Minimalizm sadelik demektir. Sadeliğin asaletini kullanarak ofisinizin havasını değiştirebilirsiniz. Web sitemizde birçok seçenek görebileceğiniz minimal tablolar her ofise rahatlıkla uyum sağlayacağı için ofis dekorasyonunda tercih edilebilir.
Pastel Tonlarda Tablolar
Pastel tonlar, sadeliği ve renklerin yumuşaklığıyla ofisinize sıcak bir hava katacaktır. Açık mavi, açık pembe, krem gibi renklerden oluşan kanvas tablolalar, ofisinizi daha ferah ve aydınlık göstereceği için ofis tabloları seçiminde güzel bir tercih olacaktır.
Özel Tasarım Kanvas Tablo Modelleri
Ofislerde ve çalışma alanlarında ilk verilen imaj çok önemlidir. İmajı önemseyen iş yeri sahipleri genellikle özel tasarım tabloları tercih eder. Adiyos Amigos olarak minimalizmi seviyor, özel tasarım tablolarımızda da bu ruhu yansıtıyoruz. Çalışma alanlarınıza bambaşka bir hava katacak özel tasarım tablolara web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Tipografik Tablo Modelleri
Tipografik tablolar özellikle işyerlerinde, ajanslar veya girişimcilerin ofislerinde en çok tercih ettikleri modellerin başında gelir. Motivasyon oluşturmak için genellikle tipografik tablolar tercih edilir. Sadeliği ve dikkat çekiciliğiyle insanların beğenisini kazanır, ofisinize hareket katar. Genellikle tek renkten oluşan tablolar grafiksel yazılar, net yazılar, el yazıları gibi bir çok seçenekle karşınıza çıkar. Ofisiniz için en uygun tipografik tablolar için sayfamızdaki yüzlerce tablo arasından seçim yapabilirsiniz.
Geometrik Tablo Modelleri
Geometrik tablo modelleri daha çok resmi ve ciddi görünümün tercih edildiği ofislerde kullanılır. Koyu, açık ve pastel tonlar olmak üzere bir çok renk seçeneği ve modeli bulabileceğiniz geometrik kanvas tablolar resmi görünüme önem veren ofisler için doğru bir tercih olacaktır. Geometrik tablolar için web sitemize mutlaka göz atın, ofisinize renk katın!
 

25 Eki 2021 16:44
 • TÜM ALIŞVERİŞLERDE -ÜCRETSİZ KARGO
 • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 AdiyosAmigos.com. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.